0
K pokladně

Authentic Fuet

cca 160 g
Běžná cena
66,54 Kč 415,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Hříšně dobrý fuet v prémiové kvalitě z naší Sušárny Authentic.

Podlehněte fermentované klobásce na španělský způsob. Je připravená z vepřového masa a opravdu se na ní nešetřilo: na výrobu 100 kg fuetu bylo použito 155 kg masa.

 

Sušárna Authentic: lahůdky uzené po italsku od průkopníků českého pršutu

Konečně uzeniny, které rozmazlí vaše smysly. Dopřejte si voňavé pršuty, salámy a klobásky, jako vystřižené z malého milánského řeznictví. Sušárna Authentic přináší lahůdky vymazlené italskou cestou – to je cesta slunce, dobrého vína, jídla a rodiny.

 

 

Suší je pro nás rodina srdcařů z legendární české Pršuterie Chovaneček, kteří žijí svou prací a život si umí náležitě vychutnat. V Česku byli první specializovaní výrobci pršutu a své řemeslo znají lépe než kdo jiný.

 

 

Používají přitom rozmanité druhy masa – od vepřového po jehněčí a kachní. Zpracovávají ho bez kompromisů dle staré, osvědčené receptury. Hlavní ingredience? Sůl, čas, správná teplota, vlhkost a proudění vzduchu... a opět čas.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě do +21°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 32 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 29 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso 95%, jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), dextróza, glukózový sirup, koření, antioxidant askorban sodný, aroma, konzervant dusitan sodný, startovací kultury, vepřové střívko.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1885 kJ
Energetická hodnota 455 kcal
Tuky 40 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 0.1 g
Z toho cukry 0.1 g
Bílkoviny 24 g
Sůl 3.4 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1049303