0
K pokladně

Authentic Sulc, 2 plátky

cca 240 g
Běžná cena
45,58 Kč 189,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Poctivý sulc jako za starých časů...

Sulc neboli huspenina – ať už mu říkáte jakkoliv, je to hříšně dobrý oblíbenec největších milovníků masových delikates. Nenahraditelnou rosolovitou konzistenci mu dává vysoký obsah kolagenu.

TIP K VYCHUTNÁNÍ

Sulc si nejlépe vychutnáte nakrájený na menší kousky, zakápnutý octem a smíchaný s kousky nakrájené cibule. Doporučujeme zvolit cibuli červenou, protože s ní sulc nejen skvěle chutná, ale navíc i lákavě vypadá.OCHUTNEJTE POCTIVÉ UZENINY PŘÍMO Z RÁJE. Z ČESKÉHO RÁJE

Rozmazlete se širokým výběrem tradičních českých uzenin ze šťavnatého masa vepříků od rodinné firmy Fiala z Milovic. Připravují je pro nás bratři Martin a Petr a to bez glutamátů a s nižším obsahem soli, než bývá zvykem.

Rodinnou uzenářskou firmu založili manželé Marie a Rudolf Fialovi v roce 1911 a dnes se tomuto řemeslu věnuje již čtvrtá generace.
Fiala z Milovic, to není jen řeznictví a uzenářství. To je tradicepéče a 100% kvalita. V Milovicích vyrábí klasické uzenářské speciality – klobáskyšunkyvlastní sádlo i vynikající dršťkovou polévku. Vše tradiční cestou podle poctivých řeznických receptur a s maximálním množstvím přírodních přísad. Díky jejich odhodlání se jim tak podařilo získat dvakrát po sobě titul Regionální potraviny roku.

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 1-5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 7 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso, vepřové kůže, pitná voda, ocet, zelenina (hrách, mrkev, cibule), sůl, pepř černý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 904 kJ
Energetická hodnota 214 kcal
Tuky 18 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 16 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 12 g
Sůl 2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048561