0
K pokladně

Pickwick Tropické ovoce s marakujou

20 ks
Běžná cena
44,90 Kč 2,25 Kč/ks

Značka: Pickwick

Země původu:
Nizozemsko
Popis produktu

Vychutnejte si tropickou chuť marakuji se slaďoučkým mangem, která vás osvěží a potěší zároveň.

Ovocný čaj aromatizovaný s koncentrátem džusu marakuji a mangem.

O ZNAČCE

Vytříbené čaje Pickwick mají přes svůj typicky anglický název původ v Holandsku. Jsou spojeny s neméně známou značkou kávy Douwe Egberts, kterou založili manželé Egbert Douwes a Akke Thijsses v roce 1753. Aby svým čajům dodali tu pravou anglickou eleganci, zvolili pro ně jméno Pickwick, podle klasického anglického díla Kronika Pickwickova klubu od Charlese Dickense. Dnes se jejich čaje prodávají v šesti evropských zemích, včetně Česka a Slovenska.

Značce Pickwick záleží na kvalitě čajů, ale stejně tak i na lidech a prostředí, ze kterého čaje pochází. Jsou proto hrdým nositelem označení UTZ Certified, které spotřebiteli zaručuje, že čaje byly vypěstovány v souladu a rozvoji s životním prostředí a zajištěním lepších životních a pracovních podmínek pro lidi, kteří čaj pěstují.

Při pěstování a výrobě čajů Pickwick je omezováno používání pesticidů, snížují se a používají obaly, které jsou více přátelské k životnímu prostředí, a díky efektivní logistice je snižováno množství emisí CO2 při dopravě.

 

Návod k přípravě
1 nálevový sáček přelijte 200 ml vroucí vody a nechte vyluhovat 6-8 minut
Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS Oosterdoksstraat 80 1011 DK Amsterdam The Netherlands
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jablečná drť (49 %), ibišek, přírodní aroma, sladké listy ostružin, čekanka, koncentrát džusu marakuji (1 %), kousky manga (1 %).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048264