0
K pokladně

Nurishh Strouhaný

150 g
Běžná cena
74,90 Kč 499,33 Kč/kg

Značka: Nurishh

Země původu:
Francie
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Nurishh strouhaný rostlinný produkt. 

Obsahuje vitamin B12 a přírodní aroma. Produkty Nurishh jsou 100 % rostlinného původu, bez laktózy, lepku a umělých barviv a jsou navíc doplněny o vápník a vitamín B12. 

Ať už jste vegan, vegetarián, flexitarián nebo jen chcete zkusit něco nového, Nurishh se brzy stane jednou z vašich oblíbených ingrediencí. Rozšiřte svůj repertoár veganských receptů a vytvořte lahodné těstoviny, pizzu nebo cokoliv, co máte rádi.

 

 

 

O VÝROBCI

Skupina BEL je mezinárodní rodinný podnik řízený již pátou generací francouzských zakladatelů a řadí se mezi největší světové výrobce v kategorii sýrů balených v jednotlivých porcích. Za růstem skupiny BEL stojí zejména silné klíčové značky Veselá kráva®, Kiri®, Mini Babybel® či Leerdammer® - ve všech případech s vedoucím postavení na trhu a geografický mix obchodních aktivit.

 

Adresa dodavatele
Bel Sýry Česko a. s., Pražská 218, 675 26 Želetava, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 4-8°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, modifikovaný škrob, kokosový olej, regulátor kyselosti: kyselina citronová, jedlá sůl, uhličitan vápenatý, přírodní aromata, zahušťovadlo: guma tara, olivový extrakt, barvivo: beta-karoten, vitamin B12.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 950 kJ
Energetická hodnota 226 kcal
Tuky 12 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 11 g
Sacharidy 29 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 2 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048246