0
K pokladně

Bonduelle Good Lunch - Quinoa

250 g
Akční cena 69,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
91,90 Kč 367,60 Kč/kg

Značka: Bonduelle

Země původu:
Francie
Popis produktu

Chutná kombinace bílé a červené quinoi, cizrny, kukuřice a mrkve. To vše s kapkou extra panenského olivového oleje a špetkou tymiánu.

Dejte si GOOD LUNCH a jezte ZDRAVĚ, CHUTNĚ a VYVÁŽENĚ!

Víte co je Good Lunch? Good lunch je hotové plnohodnotné jídlo nebo příloha, které je možné konzumovat teplé a nebo i studené. Obsahuje vyvážený poměr luštěnin, zeleniny a obilovin. To vše je ochucené špetkou koření a kapkou extra panenského olivového oleje.

Good lunch je skvělý a chutný zdroj rostlinné bílkoviny s pořádnou dávkou vlákniny. Ideální jako oběd do kanceláře nebo kdykoliv kdy máte málo času a přitom vám stále záleží na tom co sníte, protože neobsahuje žádné dochucovadla nebo konzervanty. Stačí jenom 1 minutu ohřát v mikrovlnce a můžete ihned konzumovat.


O ZNAČCE

V Bonduelle věříme, že musíme být průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. Již 165 let spolupracujeme s našimi obchodními partnery na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči vodním zdrojům, ovzduší, půdě a půdnímu podloží.

  

Jsme tedy odhodlanými zastánci efektivního, ekologického, chytrého a solidárního zemědělského průmyslu zaměřeného na zdravé, bezpečné, udržitelné a dostupné stravování. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři, a společně tak vytvářet lepší budoucnost prostřednictvím rostlinné stravy. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost.

  

 

 

Návod k přípravě
Hotové plnohodnotné jídlo nebo přílohu, které je možné konzumovat teplé a nebo i studené. Skvělý a chutný zdroj rostlinné bílkoviny s pořádnou dávkou vlákniny .Ideální jako oběd do kanceláře nebo kdykoliv kdy máte málo času a přitom vám stále záleží na tom co sníte. Jídlo, které je zdravé nejen pro naše tělo, ale i naší planetu Zemi a její přírodní zdroje. Příprava zabere pouze 1 - 2 minuty.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Bonduelle Polska ul. Warszawa, Pulawska 303
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pitná voda, krájená mrkev 19,9 %, cizrna 17 %, sladká kukuřice 15,6 %, červená quinoa 7,6 %, bílá quinoa 7,6 %, extra panenský olivový olej 3,6 %, jedlá sůl, tymián 0,5 %, koncentrovaná citronová šťáva 0,2%, černý pepř. Může obsahovat celer. Baleno v ochranné atmosféře.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 507 kJ
Energetická hodnota 121 kcal
Tuky 3.1 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 16.7 g
Z toho cukry 2.1 g
Vláknina 3.8 g
Bílkoviny 1.6 g
Sůl 0.77 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1048160