0
K pokladně

Hami BIO Rajčata s pastinákem a telecím 8m+

190 g
Běžná cena
59,90 Kč 315,26 Kč/kg

Značka: Hami

Země původu:
Polsko
Dárek | Košík.cz

lunch box Nakupte označené produkty HAMI minimálně za 129 kč a získáte lunchbox jako dárek. Maximálně jeden dárek do nákupu.

Popis produktu

Hami BIO kvalita Zeleninu má již Váš drobeček ve svém jídelníčku zavedenou a už jste jistě vyzkoušeli i masíčko. Maso je cenným zdrojem bílkovin, vitamínu B12 a železa. Vyberte si skleničku s telecím, kuřecím, hovězím nebo krůtou.

Kvalitní a pestrá strava je pro nás důležitá, proto v Hami BIO příkrmech najdete výběr zajímavých zelenin jako květák, pastiňák, dýně, lilek a jiné. Maso do našich příkrmů pečlivě vybíráme a pochází jen z prověřených BIO farem. HAMI BIO masozeleninový příkrm Rajčata s pastinákem a telecím neobsahuje přidanou sůl, neobsahuje lepek a mléčnou složku a je 100% bez konzervantů (dle zákona). Navíc všechny suroviny pochází z ekologického zemědělství.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdraví v dospělosti, a proto s Hami můžete mít jistotu, že Vaše děťátko dostává vhodnou výživu.

A v čem je HAMI BIO masozeleninový příkrm Rajčata s pastinákem a telecím tak výjimečný? BIO kvalita. Pestrost a kvalita v každé lžičce. Zelenina vařená v páře. Maso z ověřených BIO farem. Bez lepku. Bez přidané soli. Kojenecká kvalita. 100% bez konzervantů dle zákona.

Vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Potravina pro zvláštní výživu – potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.

Příprava

  1. Při otevření musí víčko klapnout
  2. Před ohřátím skleničku otevřete, promíchejte a ohřejte (nevařit) např. ve vodní lázni
  3. Před podáváním zkontrolujte teplotu! Jednou ohřátou část již neuchovávejte
  4. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin
  5. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit

 

     


O značce

Česká značka Hami s dlouholetou tradicí známá díky svým výrobkům výživy pro ty nejmenší až po děti předškolního věku. Všechny produkty byly vyvíjeny ve spolupráci s výživovými experty, a tak je každý výrobek přizpůsoben všem věkovým kategoriím dětí a jejich specifickým potřebám pro správný vývoj. Nabídka je velmi široká a obsahuje kojenecká mléka, kaše, dětské výživy, sušenky, cereálie, tyčinky a nápoje.


 

Adresa dodavatele
Nutricia, a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě (max. 25 °C).
Název a adresa výrobce
Nutricia, a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 - Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 175 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 175 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Rajčatové pyré z koncentrátu* 31,2 %, mrkev* 21 %, pastinák* 19 %, rýže* 16,3 %, telecí maso* 8 %, slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, česnek*.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 264 kJ
Energetická hodnota 63 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.4 g
Sacharidy 7.7 g
Z toho cukry 2.4 g
Vláknina 1.7 g
Bílkoviny 2.7 g
Sůl 0.05 g

Charakteristika

Vhodné od (doporuč. věk) od ukončeného 8. měsíce

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1047861