Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Dr. Zenzen Dornfelder 0,0% Alkoholfrei

750 ml
Běžná cena
179,90 Kč 239,87 Kč/l

Značka: Dr. Zenzen

Země původu:
Německo
Popis produktu

Červené nealkoholické víno plné tmavých bobulí a ovoce. S ohledem na nulový obsah alkoholu je víno suché. Odrůda Dornfelder je německou odrůdou vyšlechtěnou v Německu v druhé polovině 20. století.

Hodí se k jakékoliv příležitosti.

Vhodná teplota servírování je 8-10°C.

VINAŘSTVÍ

Již více než 380 let se Einig-Zenzen věnuje práci s vínem. Během této dlouhé doby společnost shromáždila značnou část zkušeností a odborných znalostí, které využívá ve prospěch pracovníků a zákazníků.

Jsou přítomni na všech kontinentech světa a naštěstí získali mezi naší klientelou mnoho osobních přátel. Tento blízký kontakt a vztah udržuje společnost v pohotovosti. Otevírá to obzor všem novým obchodním příležitostem, ať už v obchodě nebo mimo obchod.

  

Společnost vlastní své výrobní linky a spříznění partneři umožňují zpracovat více než 20 000 lahví za hodinu pomocí plně automatizovaných strojů pro plnění do lahví, etiketování a balení. Zde jsou vína stáčena, skladována a vyvážena do více než 80 zemí světa.

K zachováním kvality v EINIG-ZENZEN je prvním krokem pečlivý výběr a kontrola vinařů produkujících víno. Před finálním stáčením jsou všechna vína pečlivě zkoumána z organoleptických i analytických záležitostí prostřednictvím naší licencované laboratoře, která je plně vybavena nejmodernější technologií.

  

EINIG-ZENZEN byl certifikován IFS – International Food Standard. IFS potvrzuje, že vinařství splňuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost a hygienické standardy ve všech fázích vinifikace a výroby.

O DODAVATELI
Společnost Wine Dance zahájila činnost v roce 2019 a vede ji rodina Šmídova. Jednatelem je Milan, s více než 28-letou zkušeností v oblasti nákupu a prodeje zahraničních destilátů a především zahraničních vín, v rámci celého českého trhu. Petra se stará o administrativu, komunikaci s dodavateli a marketingové záležitosti.

 

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 15-20 C.
Název a adresa výrobce
Einig-Zenzen GmbH and Co., Carl-Friedrich-Benz-Strasse 8, 56759 Kaisersesch
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno, obsahuje siřičitany.

Charakteristika

Barva červená
Odrůda Dornfelder
Obsah cukru suché
Jakost zemské

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047775