0
K pokladně

Fine Life Šunka pro děti nejvyšší jakosti shaved (92% masa)

100 g
Běžná cena
32,90 Kč 329,00 Kč/kg

Značka: Fine Life

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Vysoce kvalitní šunka jakosti shaved s podílem 92% vepřového masa a sníženým obsahem soli a přidaných látek vhodnější pro děti a mladé strávníky. Tepelně opracovaný masný výrobek. Zpracování shaved znamená porcování na velmi jemné plátky, šunka je tak vhodná k přípravě sendvičů nebo obložených talířů.

Zajímavost

Šunka nejvyšší jakosti se vyznačuje tím, že musí obsahovat alespoň 16 % hmotnosti čistých svalových bílkovin. Zpravidla pochází z poctivé celosvalové vepřové kýty.

Značková kvalita FINE LIFE na vašem stole

Za produkty, které jsou srovnatelné se značkovými produkty ručí makro svým jménem.

Značka FINE LIFE nabízí široký sortiment převážně v kategorii koloniálu, mražených potravin, lahodných uzeninových výrobků, voňavého sladkého pečiva a chutných cukrovinek.  U výrobků značky FINE LIFE se při výrobě klade velký důraz na kvalitu a výběr surovin, ze kterých se produkty vyrábí. Za kvalitou sortimentu, která je uvedena přímo na obalu stojí certifikovaní dodavatelé. FINE LIFE Vám přináší tu nejlepší kombinaci – kvalitní potraviny za příznivé ceny.

Adresa dodavatele
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o./ Centrální sklad Kozomín, 277 45 Kozomín 504
Skladovací podmínky
Skladovat při teplotě 0-5 °C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřová kýta 92%, pitná voda, jedlá sůl, konzervant (E250), stabilizátor (E450), cukr, antioxidant (E301), želírující látka (E508), extrakty koření.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 456 kJ
Energetická hodnota 108 kcal
Tuky 3.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.8 g
Sacharidy 0.8 g
Z toho cukry 0.5 g
Bílkoviny 19 g
Sůl 1.4 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 90 - 94%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047613