0
K pokladně

Nachmelené Chardonnay (6%), sklo

330 ml
Běžná cena
47,90 Kč 145,15 Kč/l

Značka: Nachmelené

Země původu:
Evropská unie

Tento produkt je určen starším 18 let.

Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Popis produktu

Pro milovníky piva a vína je tu speciální nápoj, který spojuje svěží ovocnou chuť vína s lahodnými jemně nahořklými tóny chmele a medovou dochutí sladu Pale Ale.

Nyní si můžeš vychutnat Nachmelené ve 4 příchutích: Chardonnay, Extra chmelené, Cabernet Sauvignon rosé a Grepové. Všechny příchutě jsou osvěžující a lahodné.

Základem Nachmeleného je z velké části kvalitní víno, proto má 6 % alkoholu.

 

 

O výrobci 

Trojúhelník ve znaku firmy Vinium značí tři opěrné body, o které se toto vinařství opírá – kvalitní suroviny, moderní technologie a schopné lidi. Vinařství s pomocí léty prověřených postupů zpracovává révu z těch nejúrodnějších oblastí na území Moravy. Spravuje vinice v podoblastech Velkopavlovická, Mikulovská, Znojemská a Slovácká. Vinium vzniklo ve 30. letech v metropoli moravského vinařství, ve Velkých Pavlovicích, kde sídlí dodnes.

 

Produkt je určen k prodeji osobám starším 18-ti let.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v chladu.
Název a adresa výrobce
VINIUM a.s., Hlavní 666, 691 06 Velké Pavlovice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Víno 54 % (obsahuje siřičitany), pitná voda, cukr, ječmenný sladový výtažek 5 %, oxid uhličitý, chmelové výrobky 0,2 %, upravené chmelové výrobky 0,015 %; Regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina mléčná; Stabilizátor: arabská guma; Konzervant: sorban draselný; Bez lepku.

Obsah alkoholu
6,0 %

Alergeny

Oxid siřičitý a siřičitany Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1005137