Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

o.b. Tampóny Organic Normal

16 ks
Běžná cena
114,90 Kč 7,18 Kč/ks

Značka: o.b.

Země původu:
Francie
Popis produktu

o.b.® Organic Normal tampony, pro střední až silnou menstruaci, ze 100% certifikované organické bavlny pro přirozenou ochranu, 16 ks

Tampony o.b.® Organic Normal ze 100% certifikované organické bavlny s unikátními stočenými drážkami pro spolehlivou ochranu:

  • Tampon neobsahuje plasty od špičky tamponu po jeho šňůrku.
  • Hypoalergenní - vyvinutý tak, aby se minimalizovalo riziko vzniku alergie.
  • Vegan - neobsahuje žádné živočisné deriváty.
  • Dermatologicky testováno.


 

Všechny tampony o.b.® jsou BEZ přidaných chemických škodlivin*, nebělené chlorem, neparfemované a gynekologicky testované.

Tampony jsou dostupné ve dvou absorpcích, aby vyhovovaly Vašim individuálním potřebám v závislosti na síle periody.  o.b.® Organic Normal doporučujeme pro střední až silnou menstruaci.

Krabička je min. ze 75 % vyrobena z recyklovaného papíru, je plně recyklovatelná a potištěna inkoustem na rostlinné bázi. o.b.® Organic jsou šetrné nejen k Vašemu tělu, ale také k životnímu prostředí.

Značka o.b.® už více než 70 let přináší ženám spolehlivou a diskrétní ochranu. Protože na tom, co je uvnitř, záleží.

Upozornění: Přiložený letáček s návodem jak tampony používat obsahuje důležité informace o menstruačním TSS, vzácném ale závažném onemocnění. Přečtěte si ho prosím a uchovejte v zájmu svého zdraví a hygieny.

Adresa dodavatele
Johnson & Johnson, s.r.o., Walterovo náměstí 329/1, 158 00 Praha 5 - Jinonice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Certifikovaná 100% organická bavlna (včetně šňůrky).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047574