0
K pokladně

Authentic Farmářský čerstvý sýr přírodní 38%

cca 160 g
Běžná cena
63,84 Kč 399,00 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika
Popis produktu

Čerstvý měkký polotučný sýr z české farmy Babina. Vyrobený ručně podle původní receptury pro váš maximální chuťový zážitek.

Podlehněte pokušení přírodního bílého sýru, který vás rozmazlí svou jemně smetanovou chutí a vůní. Základem je kvalitní plnotučné mléko červenostrakatých krav, zpracované bezprostředně po nadojení.

Tip na vychutnání

Sýr vynikne jak na křupavém krajíci chleba, v zeleninovém salátu, tak i v receptech teplé kuchyně. Lze jej totiž velmi snadno dochucovat a kombinovat s jinými potravinami.

    

 

MLÉČNÁ FARMA BABINA: NÁVRAT K TRADIČNÍ RUČNÍ VÝROBĚ

Čerstvé mléko, ruční práce a nic víc. To je tajemství pohádkových delikates z farmy Babina. Sýry, zákysy, tvarohy a další delikatesy připravují z lahodného mléka červenostrakatých dojnic. Receptury jsou původní a každý produkt na farmě je svým způsobem jedinečný – zejména pak oceňovaný Tylžský sýr a unikátní Babinský zlaťák.

    

Paní Irena Černá a její tým pojaly výrobu velmi tradičně: používají plnotučné kravské mléko bezprostředně po nadojení – navzdory tomu, že jde o náročný a nákladný proces. Díky tomu jsou výrobky z farmy Babina mimořádně bohaté na chuť. K této bohaté chuti v Babinách stačí mléčné kultury a případně přírodní ovocné koncentráty nebo špetka koření (v případě sýrů).

    

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +4°C do 8°C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin.
Název a adresa výrobce
Farma Babina, Babina 76, 33101 Plasy
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 10 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 10 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pasterované MLÉKO, mlékařské kultury, syřidlo, konzervant chlorid vápenatý, jedlá sůl. Obsah tuku v sušině min. 38%, obsah sušiny min. 25%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 631 kJ
Energetická hodnota 153 kcal
Tuky 10 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 6.8 g
Sacharidy 4.3 g
Z toho cukry 4 g
Bílkoviny 11 g
Sůl 1.4 g

Alergeny

Mléko Ano

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047538