0
K pokladně

Authentic Farmářské čerstvé mléko plnotučné (3,5%)

1 l
Běžná cena
47,90 Kč 47,90 Kč/l

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Země provenience:
Česká republika
Popis produktu

Lahodné plnotučné šetrně pasterované mléko z české farmy Babina. 

Doušek tohoto mléka skýtá čistou radost. Prochází pouze jemnou pasterací a dává ho stádečko červenostrakatých dojnic. Kravičky jsou velmi dobře živeny a pohodlně ustájeny na slámě s výběhem. 

Obal mléka je 100% recyklovaný = 100% rPET. Tímto krokem přispíváme k cirkulární ekonomice, což znamená, že materiály proudí v "uzavřeném okruhu" namísto toho, abychom je použili pouze jednou a následně zlikvidovali. Opětovné využití materiálu a prodloužení jeho životního cyklu je možné díky oddělenému sběru PET lahví. Láhve vytříděné do žlutého kontejneru se nařežou, umyjí a vyrobí se z nich granulát, ze kterého je možné vyrobit nové produkty (např. obaly, textil, obalové fólie). Tento materiál je možné při zvýšených bezpečnostních standardech znovu využít i na obaly nápojů.

 

 

 

MLÉČNÁ FARMA BABINA: NÁVRAT K TRADIČNÍ RUČNÍ VÝROBĚ

Čerstvé mléko, ruční práce a nic víc. To je tajemství pohádkových delikates z farmy Babina. Sýry, zákysy, tvarohy a další delikatesy připravují z lahodného mléka červenostrakatých dojnic. Receptury jsou původní a každý produkt na farmě je svým způsobem jedinečný – zejména pak oceňovaný Tylžský sýr a unikátní Babinský zlaťák.

   

 

Paní Irena Černá a její tým pojaly výrobu velmi tradičně: používají plnotučné kravské mléko bezprostředně po nadojení – navzdory tomu, že jde o náročný a nákladný proces. Díky tomu jsou výrobky z farmy Babina mimořádně bohaté na chuť. K této bohaté chuti v Babinách stačí mléčné kultury a případně přírodní ovocné koncentráty nebo špetka koření (v případě sýrů).

   

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od +4°C do 8°C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.
Název a adresa výrobce
Farma Babina, Babina 76, 33101 Plasy
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 3 dny

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pasterované kravské MLÉKO plnotučné, obsah tuku min. 3,5%.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 265 kJ
Energetická hodnota 63 kcal
Tuky 4 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 4.9 g
Z toho cukry 4.9 g
Bílkoviny 3.2 g
Sůl 0 g

Alergeny

Mléko Ano

Země

Země provenience Česká republika

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047532