0
K pokladně

Sodastream Příchuť Zahradní ovoce

500 ml
Běžná cena
159,90 Kč 319,80 Kč/l

Značka: Sodastream

Země původu:
Izrael
Popis produktu

Ovocná příchuť připravená přímo pro vaši perlivou vodu!

Sodastream příchuť ZAHRADNÍ OVOCE pro perlivou vodu. 

Doporučený poměr ředění 1 díl koncentrátu a 20 dílů perlivé vody.

Příprava nápoje:
1) Připravte si ve výrobníku Sodastream čistou vychlazenou perlivou vodu.
2) Do víčka od příchutě si nalijte koncentrovanou příchuť.
3) Lehce nakloňte lahev a přichuť opatrně nalijte po stěně lahve.
4) Lahev zavřete a opatrně promíchejte / protřepejte

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy perlivé vody, protože by došlo k vypěnění v přístroji a k následnému a zalepení útrob výrobníku. Víčko lahve s koncentrátem slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 velkou nápojovou lahev Sodastream).

PERLIVÁ VODA SODASTREAM
SodaStream jsou sady se vším potřebným pro výrobu vlastní perlivé vody v pohodlí domova. Nachystejte si čerstvou domácí perlivou vodu přímo z kohoutku, kdykoliv dostanete chuť se napít. Počtem stlačení si sami zvolíte perlivost přesně tak, jak máte rádi. Skoncujte s nekonečným taháním protivných plastových lahví i vynášením hromad plastového odpadu. Sklenice domácí perlivé vody s kouskem ovoce je skvělým základem pitného režimu bez zbytečných cukrů, kterým potěšíte rodinu i hosty. Spotřebovanou bombičku s plynovou náplní vyměníte bez složitého hledání v síti více jak 3000 výměnných míst, která jsou vždy nablízku. Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami.

Adresa dodavatele
FAST ČR, a.s. U Sanitasu 1621 251 01 Říčany u Prahy
Návod k přípravě
Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SodaStream). Lahev zavřete a jemně promíchejte.
Skladovací podmínky
Skladujte v chladu a suchu. Po otevření skladujte v chladničce. Před upotřebením protřepejte.
Název a adresa výrobce
SodaStream Industries Ltd., Ashkelon, Israel
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Cukr, voda, kyselina (citronová), aroma, koncentrát bezinkové šťávy (0,81 %), sladidla (kyselina cyklamová a její sodné a vápenaté soli, acesulfam K), regulátor kyselosti (citronany sodné), koncentrát jahodové šťávy (0,5 %), koncentrát brusinkové šťávy (0,5 %), barvivo (koncentráty mrkvové a ibiškové šťávy), konzervant (sorban draselný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 64.4 kJ
Energetická hodnota 15.4 kcal
Sacharidy 3.8 g
Z toho cukry 3.8 g
Sůl 0.03 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047528