0
K pokladně

Alpro Sójový výrobek ke šlehání

250 ml
Původní cena
59,90 Kč
54,90 Kč 219,60 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Zákonný název
Sójový výrobek ke šlehání.
Popis produktu

Alpro Sójový výrobek ke šlehání  je speciálně navržen pro přípravu dezertů, kterým dodá skvělou nasládlou chuť. A skvělá zpráva je, že k získání dostatečně pevné konzistence, aby ozdobila jakýkoliv dezert, stačí pouhé 3 minuty.

Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí.

Je přirozeně bez laktózy a 100% rostlinná. Vegetariánská a našlehatelná.

     

Tipy na chutné recepty s Alpro produkty naleznete ZDE.

O ALPRU

Všichni v Alpro jsme na jedné rostlinné lodi. Především proto, že věříme ve tři základní věci: v empowerment - věříme, že nic není nemožné; v pozitivní příklad - soustředíme se na to jít stále kupředu; v sílu imaginace - držet se svých autentických vizí je to, co nás pohání kupředu.

Proč jsme na rostlinné misi? Protože svět je krásné místo a rádi bychom, aby to tak zůstalo. Proto se snažíme o změnu v rámci programu "One Planet Thinking"*. A nejen, že jsou rostlinné alternativy dobré pro planetu, protože při jejich výrobě se využívá méně přírodních zdrojů, ale jsou dobré i pro tebe! No jasně! Ať žije síla rostlin!

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladničce (max. 7°C).
Název a adresa výrobce
Danone a.s.,V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 94 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 94 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

SÓJOVÁ složka (pitná voda, loupané SÓJOVÉ boby (2,7%)), rostlinné oleje (plně ztužený kokosový olej, plně ztužený řepkový olej), maltodextrin, slunečnicový olej, cukr, emulgátory (estery sacharózy s mastnými kyselinami, estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou mléčnou), citrusová vláknina, mořská sůl, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1107 kJ
Energetická hodnota 268 kcal
Tuky 24.6 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 18.6 g
Sacharidy 9.5 g
Z toho cukry 3.3 g
Vláknina 0.4 g
Bílkoviny 1 g
Sůl 0.39 g

Alergeny

Sója Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1047116