0
K pokladně

MoliCare Fixpants fixační kalhotky vel. L, 80-120 cm

3 ks
Běžná cena
114,90 Kč 38,30 Kč/ks

Značka: MoliCare

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Fixační kalhotky MoliCare Premium FIXPANTS bezpečně a jednoduše fixují vložené pleny a vložky. Nemusíte je při každém přikládání a výměně plen či vložek měnit. Stačí nahradit jen použitou vložku nebo plenu. Jsou vyrobeny z elastického materiálu a díky bezešvým manžetám jsou pohodlné i při celodenním nošení. Síťovaný materiál propouští vzduch, takže nedochází k zapařování pokožky.

Jsou vyrobeny z jemného a vysoce elastického materiálu, který udrží plenu nebo vložku na svém místě, materiál je prodyšný a proto se pokožka nezapařuje, i při častém praní v pračce na 60 °C zachovávají svou funkci a vlastnosti, neškrtí na těle - pružné gumičky na stehnech, jsou bezešvé.

POUŽITÍ

Kalhotky si oblékněte v kombinaci s absorpčními pomůckami (vložky, pleny). Vložte absorpční pomůcku do kalhotek a v případě potřeby vyměňte.

 

O VÝROBCI

Společnost HARTMANN-RICO, a.s. patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v České republice. Vznikla v roce 1991 vstupem společnosti Paul Hartmann AG do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška. Společnost je součástí mezinárodní skupiny HARTMANN se sídlem v Heidenheimu v SRN.

      

 

Název a adresa výrobce
HARTMANN – RICO a.s., Masarykovo nám. 77, 664 71 Veverská Bítýška
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Prodyšná elastická síťovina.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1046886