0
K pokladně

Bitters Fit Shirataki Špagety Slim

390 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
69,90 Kč 179,23 Kč/kg

Značka: Bitters

Země původu:
Čína
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Bitters Shirataki FIT jsou bezlepkové nízkokalorické nudle vyrobené z 97 % z vody a z mouky kořene konjac.

Bitters ® Shirataki FIT

Shirataki FIT Špagety Slim nemají skoro vůbec žádné kalorie, neobsahují tuky, cukry, bílkoviny ani lepek. Vláknina, která se vyskytuje ve výrobku, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těstovin shirataki je pouhých 8 kcal/100 g.
Shirataki FIT je namočeno v tekutině s charekteristickou vůni, která se zcela vytratí při oplachování tekoucí studenou vodou a není vůbec cítit v chystaném pokrmu.
Shirataki FIT nemá žádnou chuť ani pach - vůni i aróma přejímá z omáčky, polévky nebo jiných složek pokrmu, se kterým jsou smíchány.

• 1 porce (125 g), balení obsahuje doporučované 2 porce. Užívejte pouze při pestré a vyvážené dietě.

O ZNAČCE

Společnost Bitters byla založena v roce 2013 na půdorysu mezinárodních zkušeností jejich zakladatelů. Zabývá se především výrobou vlastních zdravých energetických výrobků, ke které využívá svých dlouholetých obchodních zkušeností na zahraničním poli. K výrobě využívá pečlivě vybrané továrny po celém světě, se kterými velmi důsledně a odborně testuje jejich funkčnost a kvalitu.

Její první výrobek Bitters žvýkačka originál 100 mg, který je trvale nejoblíbenější a nejúčinnější u svých zákazníků, byl nejsložitějším, jak v délce vývoje, tak v úspěšném osazení na český a mezinárodní trh, protože svět ještě nebyl připraven na takový produkt. Důkazem toho je, že přední světoví výrobci žvýkaček se už v minulosti pokoušeli vyrábět energetické žvýkačky, ale nikdo nebyl příliš úspěšný. Naší společnosti se podařilo sestrojit účinné jádro, které je zabaleno do žvýkací gumy. Jádro je ze speciálně slisovaného kofeinu a z něj také plyne název společnosti Bitters, protože kofein je velmi hořký. Zakladatelé však nechtěli ustoupit od čistoty, síly a okamžitého účinku a přimíchat do této látky, kterou užívali již naši předci v dávných dobách, nějaký přípravek, který by chuť sice zjemnil, ale „Bitterska“, jak se jí lidově říká, by neměla ten požadovaný účinek. Proto si zákazníci musí zvyknout na její hořkou chuť, která se ale během chvilky vytratí a zůstane pouze mentolová žvýkačka.

Dnes má společnost Bitters v portfoliu již sedm druhů žvýkaček různých příchutí, síly a velikostí. Společnost v roce 2017 rozšířila své portfolio o další produkty, které se staly oblíbenými mezi zákazníky. Disponuje řadou taurino-kofeinových komprimátových bonbonů různých příchutí. U předního světového výrobce a pod velmi důslednou technologickou kontrolou vyrábí své světově unikátní sušené maso s názvem Bitters Energy Jerky. Další novinkou jsou Bitters Fit Shirataki - nudle z kořene rostliny Konjac, které jsou výborná volba pro zdravý životní styl, protože obsahují nízkou kalorickou hodnotu. 

Věříme, že naše výrobky zaujmou každého, kdo hledá doplnění energie a záleží mu na zdravém životním stylu. Slibujeme, že s inovacemi a hledáním nových produktů do našeho portfolia nekončíme a budeme přinášet nové, úspěšné potraviny a doplňky stravy.

Hmotnost pevného podílu
250
Návod k přípravě
Shirataki opláchněte v sítku studenou vodou. Vložte na 3 minuty do vroucí vody. Sceďte. Shirataki podávejte dle chuti: s omáčkou, zeleninou, masem nebo houbami.
Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Název a adresa výrobce
Bitters Energy a.s. 5. května 1173/1 Praha 4 - Nusle 140 00 Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, mouka konjac, regulátor kyselosti: hydroxid vápenatý.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 32 kJ
Energetická hodnota 8 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 4 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0 g

Hmotnost a rozměry

Hmotnost pevného podílu 250

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1046836