0
K pokladně

Hellmann's Kečup

950 g
Původní cena
179,90 Kč
144,90 Kč 152,53 Kč/kg

Značka: Hellmann's

Země původu:
Maďarsko
Popis produktu

Hellmann's Kečup, 950 g.

O značce

V Hellmann's jsme na straně jídla a věříme, že i z opravdu mála surovin lze vykouzlit báječné jídlo. Věříme, že dokážeme zpracovat a dodat skvělou chuť surovinám, kterými nejvíce plýtváme, a tak jednoduše společně předejít plýtvání potravinami v našich domácnostech. Jídlo je příliš dobré na to, aby se jím plýtvalo. Značka Hellmann’s je nejen na straně jídla, ale také na straně zvířat, proto Hellmann’s majonézy a tatarky obsahují vejce z volného chovu. Hellmann’s dodává více chuti do vašich oblíbených receptů pomocí chutných produktů, které jsou vyrobeny ze zodpovědně získaných surovin.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 14 dní.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
pitná voda, koncentrovaná rajčatová šťáva (32%) (179 g rajčat na 100 g kečupu), hnědý cukr, ocet kvasný lihový, modifikovaný kukuřičnýškrob, jedlá sůl, zahušťovadlo (xanthan), regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervant (sorban draselný). Vhodné pro vegany.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1046435