0
K pokladně

It´s Natural BIO Koření do polévek

20 g
Akční cena 17,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
29,90 Kč 1 495,00 Kč/kg

Značka: It´s Natural

Země původu:
Čína
Popis produktu

Koření do polévek je směs bylinek a koření, která skvěle dochutí domácí vývar.

Doplňuje přírodní, bohatou chuť vývaru o specifické zeleninové aroma.

Polévkové koření se navíc výborně hodí k ochucení zeleninových polévek. Lahodným krémovým polévkám přidává výraznější aroma.

O ZNAČCE
Koření It‘s Natural tvoří pouze certifikované bio suroviny. A proč jsme vybrali právě bio suroviny? Je to z respektu k přírodě, z respektu k její harmonii. Při výrobě biopotravin musí být splněna řada požadavků, jejichž cílem je zachování přírodního bohatství a půdní úrodnosti. Ekologičtí zemědělci mohou v procesu pěstování plodin využít pouze přírodní prostředky a metody. Používají jen bio osivo, veškeré geneticky modifikované organismy jsou zakázány. Celý proces výroby, skladování a zpracování bio produktů je pravidelně kontrolován nezávislými organizacemi. Základním principem podnikání ekologických zemědělců je kvalita a starost o přírodu je tím nejdůležitějším cílem. Díky tomu máme jistotu, že Vám nabízíme jen to nejlepší bio koření.

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Adresa dodavatele
Pěkný - Unimex s.r.o., Trojanova 16, 120 00 Praha 2, Česká republika
Skladovací podmínky
Na suchém a temném místě v neporušených obalech.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mrkev sušená kořen, cibule sušená, petržel sušená nať, pastinák sušený kořen, pórek sušený, libeček sušený list, pepř černý celý, nové koření mleté, tymián. Výrobek může obsahovat: obiloviny obsahující lepek, vejce, mléko (včetně laktózy), sóju, hořčici, celer, arašídy a sezam.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1210 kJ
Energetická hodnota 289 kcal
Tuky 2.9 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.6 g
Sacharidy 39 g
Z toho cukry 29 g
Bílkoviny 14 g
Sůl 0.5 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1045605