0
K pokladně

Top Topic Pomeranč

1.5 l
Běžná cena
32,90 Kč 21,93 Kč/l

Značka: Top Topic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Oranžáda. Pomerančová limonáda.

Osvěžte se šťavnatou chutí pomerančů.  Top Topic Pomeranč je jemně perlivá pomerančová limonáda, která je vyráběna z kvalitní pomerančové šťávy.

O výrobci

Pod značkou Top Topic se skrývá značka nealkoholických limonád s jemným perlením. Známá je především pro svou hroznovou variantu, nabízí však několik různých ovocných příchutí. Výroba limonád Top Topic začala v roce 1987 a v současnosti ji vlastní česká společnost Kofola a.s.

 

Upozornění

Na etiketě tohoto výrobku je symbol „Z“ a text „zálohované“. Je to proto, že na Slovensku začal letos fungovat zálohový systém na PET lahve a plechovky. Při nákupu těchto obalů tam za ně zákazníci zaplatí zálohu. Na území Česka se zálohy za tyto obaly spotřebitelům neúčtují a tyto obaly jsou tak nevratné.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. 
Název a adresa výrobce
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 275 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 275 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, cukr, glukózo-fruktózový sirup, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, pomerančová šťáva z koncentrátu (3%), aroma, antioxidant: kyselina l-askorbová, konzervant: benzoan sodný, stabilizátor: karubin, barvivo: karoteny

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 133 kJ
Energetická hodnota 31 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 7.8 g
Z toho cukry 7.8 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004527