0
K pokladně

Sheba Perfect Portions vaničky s kuřecím pro dospělé kočky 6x37,5g

225 g
Běžná cena
89,90 Kč 399,56 Kč/kg

Značka: Sheba

Země původu:
Německo
Popis produktu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

S novou řadou Sheba Perfect Portions je snadné dát vaší kočce krmivo s chutí, kterou si zamiluje. 
Šťavnaté jednotlivé porce lahodných paštik připravené z kvalitních surovin, pokaždé čerstvě podávané, beze zbytků. Jednoduše křupnout, odloupnout a podávat čerstvé krmivo.

Doporučené dávkování: Jedna 37.5 g porce obsahuje 27 kcal. Redukujte suché krmivo o přibližně 7 g na každou podávanou 37.5 g porci. Doporučujeme podávat směs kompletního mokrého a suchého krmiva SHEBA®. Potřebujete-li informace ohledně krmení, navštivte naši webovou stránku nebo se obraťte na naši servisní linku. Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Jídlo podávejte při pokojové teplotě, nespotřebované porce uchovávejte v chladu po maximální dobu 2 dnů

O ZNAČCE

My, kdo pracujeme v značce Sheba, chápeme touhu vašich kočičích kamarádů po kvalitním jídle a dobře zpracovaných recepturách. Sheba navrhla celou řadu vynikajících krmiv pro domácí mazlíčky s lahodnými recepturami, díky nimž je krmení vaší kočky pokaždé radostí. Uvidíte, že bude příst a žadonit o přídavek.

Adresa dodavatele
Mars Czech, s.r.o., Michelská 1552/58, 140 00 Praha 4, Česká republika
Skladovací podmínky
Nespotřebované porce uchovávejte v chladu po maximální dobu 2 dnů.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Maso a výrobky živočišného původu (59%, včetně 4% kuřecího), minerální látky, různé cukry.

Analytické složky:
Protein: 9%
Obsah tuku: 4%
Obsah anorganických látek: 2,1%
Hrubá vláknina 0,50%
Vlhkost 84%

Doplňkové látky v 1 kg:  Nutriční doplňkové látky: Vitamin D₃: 200 IU, Taurin: 515 mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 1.1 mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý): 0.39 mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 19.6 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 3.9 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 15.7 mg / Technologické doplňkové látky: Kasiová guma: 2350 mg, Dusitan sodný 10.8 mg.

 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1045374