0
K pokladně

Rajec Pramenitá voda brusinka jemně sycená

1.5 l
Akční cena 19,90 Kč
od 6 ks
20,90 Kč
od 3 ks
Běžná cena
25,90 Kč 17,27 Kč/l

Značka: Rajec

Země původu:
Slovenská republika
Popis produktu

Rubínově červená bobulka, které se si ráda hoví ve stínu jehličnatých lesů, Vás příjemně potěší svou jemně trpkou a kyselkavou chutí.

Z hlubin panenské přírody v Rajecké doliny vyvěrá náš nejvzácnější poklad pramenitá voda Rajec, jenž je základem našich přírodně ochucených vod s šťávami z ovoce.

Ochutnejte Rajec Brusinku a zažijte kouzlo rajecké přírody u Vás doma.

O VÝROBCI

Rajecká dolina dostala do vínku krásu čisté přírody, poskytla domov množství vzácných tvorů a vytvořila pramen kvalitní a chutné vody, která občerstvuje její obyvatele od nepaměti. Dnes si můžete vychutnat osvěžení ze srdce Rajecké doliny i vy.

 

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.  
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pramenitá voda rajec, fruktóza, ovocné a rostlinné koncentráty (z toho brusinka 1%), oxid uhličitý (min. 1g/l), kyselina: kyselina citrónová, aroma, konzervant: benzoan sodný

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 69 kJ
Energetická hodnota 16 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 3.9 g
Z toho cukry 3.8 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004474