0
K pokladně

Pfanner Ledový čaj citron - limetka

330 ml
Běžná cena
20,90 Kč 63,33 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Čajový nealkoholický nápoj ochucený, s příchutí citrón-limetka, vyrobený z nálevu černého čaje, šípku a ibišku.

Pfanner Ledový čaj citron-limeta se připravuje z spařené vybrané směsi nejlepších druhů černého čaje. Šípek a květy ibišku vyváženě doplňují mírně trpký základ z černého čaje.

Svěží citronová šťáva a malé množství limetkové šťávy zjemňují Pfanner Ledový čaj citron-limeta na osvěžující požitek. Na rozdíl od zeleného čaje je černý čaj fermentován. Přitom se vytvářejí oleje a pro černý čaj tak typické aroma. 

O VÝROBCI

Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce (při 6°C) a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Hermann Pfanner Getränke GmbH, Alte Landstraße 10, 6923 Lauterach, Austria
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Nálev černého čaje s šípkem a ibiškem (pitná voda, černý čaj, šípek, ibišek), cukr, ovocná šťáva z koncentrátu ovocné štávy (1% citrón, 1% limetka), kyselina: kyselina citronová, aroma, čajový extrakt: min. 1,2 g/l.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 110 kJ
Energetická hodnota 26 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 6.3 g
Z toho cukry 6.3 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004432