0
K pokladně

Hamé Extra džem Jahoda méně sladký

640 g
Akční cena 110,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
149,90 Kč 234,22 Kč/kg

Značka: Hamé

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahodný extra džem s kousky ovoce.

Rozdíl mezi džemem a marmeládou?

Jako džem se označí výrobky, které jsou vyrobeny ze směsi přírodních sladidel, vody a ovoce jiného než citrusového (např. meruněk, rybízu, jahod apod.). Marmeládou se rozumí výrobek vyrobený ze směsi přírodních sladidel, vody a citrusového ovoce (např. pomeranče, limetky apod.)

Hamé chutná a šetří Váš čas

Hamé chutná a šetří Váš čas! Společnost Hamé je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin. Pod značkou Hamé naleznete širokou škálu výrobků, které Vám i celé vaší rodině usnadní a ušetří čas s přípravou jídla.

Hamé hotová jídla Trvanlivá hotová jídla Hamé jsou skvělými pomocníky v kuchyni i na cestách, když zrovna nemáte čas a chuť vařit.   Hamé paštiky a pomazánky Trvanlivé paštiky Hamé jsou vyráběny dle tradičních receptur a jsou již dlouhá desetiletí oblíbenými…

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 0-30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.Po otevření skladujte v chladničce do 10 °C.
Název a adresa výrobce
Orkla Foods Česko a Slovensko a.s., Mělnická 133, 277 32 Byšice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Jahody (50 %), cukr, voda, želírující látka: pektin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 894 kJ
Energetická hodnota 210 kcal
Tuky 0.3 g
Sacharidy 51.7 g
Z toho cukry 51.1 g
Bílkoviny 0.3 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1044490