0
K pokladně

Pfanner BIO Ginger Curcuma shot

150 ml
Běžná cena
49,90 Kč 332,67 Kč/l

Značka: Pfanner

Země původu:
Rakousko
Popis produktu

Bio, ovocné a ostré. Nejlepší lékárnou je příroda. Ta dodává našemu tělu vše, co potřebuje. Pro náš shot jsme vylisovali šťávu ze zázvoru a doladili pikantním citronem, šťavnatými pomeranči a kurkumou.

Suroviny pochází z ekologického zemědělství, což znamená, že 100% šťávy, které nejsou z koncentrátu, mají svou přirozenou sílu, a ta s vaším tělem dokáže zahýbat!

Už v průběhu pití totiž ucítíte příjemné účinky zázvoru.

O ZNAČCE
Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a kvalitní ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Pfanner, spol. s r.o. V Uličce 1243 253 01 Hostivice
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pomarenčová šťáva 51%*, zázvorová šťáva 30%*, citronová šťáva 17%*, šťáva z kurkumy 2%*. *z ekologického zemědělství

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 136 kJ
Energetická hodnota 32 kcal
Tuky 0.5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.1 g
Sacharidy 5.8 g
Z toho cukry 5.7 g
Bílkoviny 0.5 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004420