0
K pokladně

Mattoni Multi plech

500 ml
Běžná cena
22,90 Kč 45,80 Kč/l

Značka: Mattoni

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Ochucená minerální voda sycená s příchutí tropického ovoce, středně mineralizovaná.

Unikátní spojení přírody a osvěžujících ovocných příchutí.

O VÝROBCI

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.
Název a adresa výrobce
Mattoni 1873 Palmovka Open Park IV, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8 - Libeň
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 311 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 311 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Přírodní minerální voda, cukr, oxid uhličitý, ovocná šťáva z koncentrátu (jablko (0,15 %), citron (0,185 %), mango (0,045 %), marakuja (0,054 %), pomeranč (0,056 %)), Kyselina: kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová, aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 85 kJ
Energetická hodnota 20 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4.7 g
Z toho cukry 4.7 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004350