0
K pokladně

Metro Chef Vepřová krkovice bez kosti, 6 plátků.

cca 1.2 kg
Běžná cena
299,88 Kč 249,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika / Španělsko / Polsko / Německo / Dánsko
Popis produktu

Metro Chef Vepřová krkovice bez kosti, 6 plátků.

Jeden z nejpopulárnějších kousků vepřového – a zaslouženě! Krkovička je krásně (ale mírně) prorostlá tukem, což jí dopřává dokonale šťavnatou strukturu. Může to dosvědčit každý, kdo ji někdy opékal na grilu, ale stejně dobrá je i v troubě nebo na pánvi, takže nemusíte čekat na sezónu. Krkovička poslouží také jako základ pro šťavnaté řízky a další minutky připravené na pánvi.

Maso vlastní výroby

Představujeme vám ty nejlepší produkty dané kategorie. Maso METRO Chef z Kozomína pochází ze surovin s dohledatelným původem až k samotnému farmáři i konkrétnímu zvířeti. Pod touto značkou naleznete kostky, nudličky a kalibrované plátky vepřového masa.

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti MAKRO v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0 - 4°C
Název a adresa výrobce
INT SUP VAS MEAT, KOZOMIN, KOZOMIN, 277 45
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 6 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043577