0
K pokladně

Müller Riso Vegan Dezert z rýže a kokosového mléka MIX (čokoláda, nebo vanilka)

160 g
Původní cena
28,90 Kč
21,90 Kč 136,88 Kč/kg

Značka: Müller

Země původu:
Německo
Popis produktu

V současné chvíli probíhá změna vizuálu u tohoto výrobku. Zboží vám bude dodáno dle aktuální skladové zásoby.

Dezert z rýže a kokosového mléka s čokoládovou nebo vanilkovou příchutí.

Vyzkoušejte oblíbenou čokoládovou příchuť nyní ve veganském provedení s lahodnou kokosovou příchutí. Riso Vegan chutná skvěle! 

V prodeji 1 ks dezertu. Příchuť nelze zvolit, bude dodána podle aktuálních skladových zásob. Děkujeme za pochopení.

O VÝROBCI

Společnost Müller ČR/SR k.s. je součástí koncernu Molkerei Alois Müller GmbH & Co. KG, který je předním evropským výrobcem a zpracovatelem mléčných produktů. Je největším a nejmodernějším závodem na zpracování mléka v Evropě.

Výrobky Müller zaujímají dlouhodobě přední pozice na vyspělých trzích v západní Evropě, jakými jsou Německo, Velká Británie a Itálie. V Německu je Müller číslem jedna na celém trhu čerstvých mléčných výrobků (jogurty, mléčné dezerty, mléčné nápoje), v Anglii je jednoznačnou jedničkou mezi jogurty, v Itálii pak mezi jogurty dvojkou.

Jako jediný významný výrobce mléčných produktů používá společnost Müller výhradně ovoce, které sama zpracovává přímo při výrobě výrobků, nikoliv ovoce předem zpracované od dodavatelů. To společnost Müller řadí nejen mezi 3 největší zpracovatele ovoce v Evropě, ale hlavně jsou tím do maximální možné míry zachovány původní vlastnosti ovoce, jakými jsou chuť, vůně a textura.

Kromě dlouhodobého zaměření na kvalitu a chuť mléčných výrobků je úspěch společnosti Müller založen na ojedinělém novátorství a schopnosti uvádět na trh revoluční výrobky, které si dokážou získat širokou oblibu spotřebitelů a stát se inspirací pro ostatní výrobce. Není proto náhodou, že všechny výrobkové řady, které Müller na českém trhu nabízí, patří právě do této kategorie. Ať už se jedná o dvoukomorový jogurt Müller MIX, kde jsou ovoce a cereálie oddělené od jogurtu, koncept dezertů mléčná rýže (u nás nabízených pod značkou Riso) nebo chlazené ochucené mléčné nápoje tradiční značky Müllermilch.

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě +4 až +8 °C.
Název a adresa výrobce
Molkerei Alois Müller, Zollerstraße 7, 86850 Aretsried, Německo
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 26 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 17 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, kokosové mléko 17%, rýže 8%, cukr, rýžový hydrolyzát, čokoláda v prášku 1,8%, rýžová mouka, škrob, čokoláda 0,1%, zahušťovadla: guma guar, karubin, karagenan; stabilizátor: chlorid vápenatý, jedlá sůl, citrusová vláknina, aroma. Může obsahovat stopy obilovin obsahující lepek, sóji, vajec a mléka.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 468 kJ
Energetická hodnota 111 kcal
Tuky 4.2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3.9 g
Sacharidy 16.9 g
Z toho cukry 8.7 g
Bílkoviny 1.2 g
Sůl 0.17 g

Charakteristika

Příchuť Čokoláda a oříšek
Obsah tuku v jogurtu 3 - 5,9%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Kategorie, ve kterých se produkt nachází

1043215