0
K pokladně

Alpro Ovesný krém na vaření

250 ml
Běžná cena
54,90 Kč 219,60 Kč/l

Značka: Alpro

Země původu:
Belgie
Zákonný název
Ovesný výrobek na vaření.
Popis produktu

100% rostlinný ovesný krém na vaření, univerzální a snadno zařaditelný do každodenního vaření. Bohatý na chuť a ideální pro přípravu všech pokrmů. Vyzkoušejte například do polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor.

▪Přirozeně bez laktózy

▪100% rostlinné

▪Vegetariánské

Všechen náš oves pochází z Francie, Belgie a Finska. Alpro ovesné nápoje vyrábíme právě v Belgii. Milujeme na tom fakt, že tím nejen snižujeme co nejvíce uhlíkovou stopu při dopravě, ale také je zde dostatek dešťových srážek, aby si příroda se zavlažováním úrody poradila sama bez našeho zásahu. A hádej co? To není všechno! Ještě tu jsou naše recyklované, recyklovatelné a rostlinné obaly, které jsou klíčem k tomu, aby naše produkty byly dobré nejen uvnitř, ale i navenek.

Známe budoucnost a je rostlinná.

Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!

Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.  

Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

 

Adresa dodavatele
Danone a.s.,V Parku 2294/2, 148 00 Praha 11-Chodov, Česká republika
Skladovací podmínky
Uchovejte při teplotě do +25 °C. Po otveření uchovejte v chladničce (max 7°C) a spotřebujte do 5 dnů.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 208 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 208 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

OVESNÁ složka (pitná voda, OVES (8,8%)), slunečnicový olej, modifikovaný škrob, emulgátor (estery sacharózy s mastnými kyselinami), stabilizátory (xanthan, karagenan, guma guar), mořská sůl, přírodní aroma.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 428 kJ
Energetická hodnota 103 kcal
Tuky 8.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 6.2 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 0.3 g
Bílkoviny 0.2 g
Sůl 0.14 g

Alergeny

Lepek Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1043183