Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

FuzeTea Strawberry Aloe Vera zelený ledový čaj

1.5 l
Běžná cena
42,90 Kč 28,60 Kč/l

Značka: FuzeTea

Země původu:
Česká republika
Zákonný název
FuzeTea Green Ice Tea Strawberry & Aloe Vera 1,5l
Popis produktu

FUZETEA

Skvělá chuť čaje s nízkým obsahem kalorií. Ledový čaj FUZETEA přináší lahodné spojení chutí svěžího zeleného čaje, jahod a aloe vera v nečekané chuťové harmonii.

FUZETEA už ve svém názvu slibuje unikátní 'spojení' směsi čajového extraktu s příchutí ovoce a bylinek, díky kterému se můžete odpoutat od každodenního shonu a ponořit se do světa chutí a vůní. Čajový extrakt pochází z udržitelných zdrojů a je certifikován Rainforest Alliance TM.

Adresa distributora: Coca-Cola HBC , s.r.o., Českobrodská 1329, 198 21 Praha 9 - Kyje, Česká republika.

Skladovací podmínky
Minimální trvanlivost do: viz uzávěr. Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu. Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 2 dnů. Trvanlivost: 9 měsíců - 273 dní.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 190 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 190 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, Cukr, Fruktóza, Regulátory kyselosti: kyselina jablečná a citronany sodné, Aromata včetně aroma aloe vera, Extrakt ze zeleného čaje (0,12%)**, Jahodová šťáva z koncentrátu (0,1%), Antioxidant: kyselina askorbová, Sladidlo: steviol-glykosidy.
**čaj certifikován Rainforest Alliance™

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 83 kJ
Energetická hodnota 20 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 4.5 g
Z toho cukry 4.5 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004273