0
K pokladně

Mixit Velké křupavé ovoce

150 g
Běžná cena
289,90 Kč 1 932,67 Kč/kg

Značka: Mixit

Země původu:
mimo EU
Zákonný název
Směs mrazem sušeného ovoce
Popis produktu

Velký tubus plný křupavého mrazem sušeného ovoce. Pochutnejte si na malinách, jahodách, ostružinách, černém rybízu a banánu v jejich nejlepší formě bez. Chutí i voní úžasně!

Zajímavost: Lyofilizované ovoce zná na Mixit svého krále. Od našich začátků je Velké křupavé ovoce nejoblíběnějším produktem v kategorii.

MIXIT

Za fenoménem Mixit stojí mladí muži Tomáš a Martin, někdejší spolužáci ekonomie z vysoké školy, kteří se nedlouho po promoci sešli nad myšlenkou vzniku projektu, který by na českém trhu chyběl a přinášel zákazníkovi opravdový užitek.

Od první chvíle se snaží o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních surovin, jejichž výběr trval téměř rok, chceme dopřát i zábavu či zážitek.

Usilují, aby zákazníka bavilo si namíchat vlastní mix, těšil se na objednávku, aby ho zaujal obal a především - aby chutnalo a rád se pak vrátil.

Baleno: Česká republika

Obrázek je ilustrativní.

Skladovací podmínky
Skladujete v suchu a chraňte před teplem.
Název a adresa výrobce
Mixit s.r.o., Praha 4, U Dubu 53, 147 00 Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 211 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 205 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Lyofilizované ovoce (jahody 31 %, maliny 24 %, banán 21 %, ostružiny 16 %, černý rybíz 8 %). Může obsahovat stopy lepku, mléka, skořápkových plodů, arašídů a sóji.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1144 kJ
Energetická hodnota 273 kcal
Tuky 2.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.12 g
Sacharidy 48 g
Z toho cukry 45 g
Vláknina 19 g
Bílkoviny 7 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042881