0
K pokladně

Authentic Uzená panenka

cca 440 g
Běžná cena
219,96 Kč 499,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Uzené maso bez použití nástřiku.

Čerstvá vepřová panenka se celá v kuse naloží tzv. suchou cestou po dobu deseti dnů do solící směsi a následně se zavěsí na provázku do udírny, kde se pět hodin udí na bukovém dřevu. Tento způsob přípravy zabezpečuje, že maso není plné nežádoucí vody, má velmi příjemnou a plnou chuť a připomíná kvalitu domácích uzených mas.OCHUTNEJTE POCTIVÉ UZENINY PŘÍMO Z RÁJE. Z ČESKÉHO RÁJE

Rozmazlete se širokým výběrem tradičních českých uzenin ze šťavnatého masa vepříků od rodinné firmy Fiala z Milovic. Připravují je pro nás bratři Martin a Petr a to bez glutamátů a s nižším obsahem soli, než bývá zvykem.

Rodinnou uzenářskou firmu založili manželé Marie a Rudolf Fialovi v roce 1911 a dnes se tomuto řemeslu věnuje již čtvrtá generace.
Fiala z Milovic, to není jen řeznictví a uzenářství. To je tradicepéče a 100% kvalita. V Milovicích vyrábí klasické uzenářské speciality – klobáskyšunkyvlastní sádlo i vynikající dršťkovou polévku. Vše tradiční cestou podle poctivých řeznických receptur a s maximálním množstvím přírodních přísad. Díky jejich odhodlání se jim tak podařilo získat dvakrát po sobě titul Regionální potraviny roku.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0°C - 5°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 25 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 23 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Na 100 g výrobku bylo použito 115 g vepřové panenky, dusitanová solící směs s jódem (jedlá sůl, konzervant E250, jodičnan draselný).

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 593 kJ
Energetická hodnota 141 kcal
Tuky 5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 3 g
Sacharidy 2 g
Z toho cukry 1 g
Bílkoviny 22 g
Sůl 2.8 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042779