0
K pokladně

Fanta Pomeranč Multipack, plech 4x0,33l

1.32 l
Běžná cena
79,90 Kč 60,53 Kč/l

Značka: Fanta

Země původu:
Maďarsko
Zákonný název
Fanta Pomeranč 4 x 330ml
Popis produktu

Fanta Orange je nealkoholický nápoj, který poznáte už podle první kapky na jazyku pro její intenzivní a osvěžující pomerančovou chuť.

Balení obsahuje 4 plechovky po 330 ml.

Fanta byla prvním nealkoholickým nápojem po nápoji Coca-Cola, kterou The Coca-Cola Company začala distribuovat. Původní Fantu s pomerančovou příchutí vyvinula za války v roce 1941 dceřiná společnost v Německu, kdy stroje, suroviny ani koncentrát potřebný k výrobě nápoje Coca-Cola nebyly k dispozici. Po několika letech výroby v Německu byl v roce 1955 v italské Neapoli jménu vdechnut nový život. Ve Spojených státech byla Fanta uvedena na trh v roce 1960. Od té doby se jméno tohoto nealkoholického nápoje pomerančové chuti rozšířilo na více než 120 různých ovocných příchutí. Nápoj oblíbený většinou mezi mladší generací je k dostání v téměř 200 zemích.

V okruhu mladých je dnes Fanta po celém světě známá jako „chutný“ a „zábavný“ nápoj. V České republice je dnes kromě Fanty pomeranč velmi populární i Fanta citrus mix, která je směsí šťávy z pomerančů, mandarinky, grepu, limetky a citronu. A jako poslední novinka byla na český trh uvedena příchuť Fanta lesní plody.

Jedná se o ilustrační fotografii.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
Název a adresa výrobce
Coca-Cola Česká Republika, Českobrodská 1329, Praha 9 - Kyje 198 21
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 341 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 341 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, fruktózo-glukózový sirup, pomerančová šťáva z koncentrátu (5%), oxid uhličitý, kyseliny: kyselina citronová a kyselina jablečná, regulátor kyselosti: glukonan sodný, přírodní aroma, sladidla: cyklamát sodný a sacharin, antioxidant: kyselina askorbová, stabilizátor: guma guar, barvivo: karoteny.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 121 kJ
Energetická hodnota 28 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 6.9 g
Z toho cukry 6.9 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004243