0
K pokladně

Coca-Cola zero multipack, plech 4x0,33l

1.32 l
Běžná cena
79,90 Kč 60,53 Kč/l

Značka: Coca-Cola

Země původu:
Maďarsko
Zákonný název
Limonáda s kolovou příchutí, bez energetické hodnoty. Se sladidly.
Popis produktu

Nealkoholický nápoj Coca-Cola zero nabízí skvělou chuť, dokonalé osvěžení, a to všechno bez cukru. Nyní s novou vylepšenou chutí. Vyzkoušej.

Spolu chutná nejlépe.

Plechovka Coca-Coly Zero nabízí příjemné osvěžení typicky sladké chuti, a přitom bez cukru. Padne přímo do ruky a je proto ideální na cesty a výlety do přírody. Balení po čtyřech kusech je jako stvořené pro posezení s přáteli. Pro maximální požitek doporučujeme podávat vychlazené. 

Vizuál produktu nelze vybrat, bude dodán dle skladové zásoby. 

O VÝROBCI

Americká značka Coca-Cola představuje nejoblíbenější nealkoholické nápoje na světě a jistě se nenajde nikdo, kdo by ji nerozeznal. Její červenobílé logo vídáme v obchodech a v barvitých kampaních už přes sto let a příchuť její utajované receptury se stala obecně známou. Společnost sídlí v Atlantě, odkud posílá koncentrovanou směs licencovaným stáčírnám po celé planetě.

ZAJÍMAVOST

Legendu Coca-Coly započal Američan John Pemberton už v roce 1886. Tehdy stvořil nový patentní nápoj určený k pultovému prodeji. Obsahovala ořechy kolovníku zašpičatělého, které jí dodávaly kofein, a listy rostliny kokainovníku pravého, obsahující kokain. Časy se mění a receptura se od té doby změnila, jméno však vstoupilo do historie, když se marketingu produktu chopil Asa Griggs Candler a udělal z něj symbol sladkých nápojů 20. století.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a suchu. Nevystavujte přímému slunečnímu světlu.
Název a adresa výrobce
Coca-Cola Česká Republika, Českobrodská 1329, Praha 9 - Kyje 198 21, Česká republika.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 163 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 143 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Voda, oxid uhličitý, barvivo: E 150d, sladidla: cyklamát sodný, acesulfam K a aspartam, kyselina: kyselina fosforečná, přírodní aroma včetně kofeinu, regulátor kyselosti: citronany sodné.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 0.9 kJ
Energetická hodnota 0.2 kcal
Tuky 0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl 0.02 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004242