0
K pokladně

HiPP BIO Šťáva z červených plodů ovoce se železem

500 ml
Běžná cena
99,90 Kč 199,80 Kč/l

Značka: HiPP

Země původu:
Německo
Popis produktu

Pasterizovaný ovocný nektar, vyrobený částečně z koncentrátů ovocných šťáv s vitamínem C a železem. Ovocný nektar s vitamínem C a železem. Vitamín C podporuje vstřebávání železa z maso-zeleninových příkrmů - podávejte k jídlu.

Vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Příprava

Před použitím protřepat. Lze zředit pitnou vodou určenou pro kojence v poměru 1:2.

O HiPP

HiPP zaručuje vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou. Vývoji vhodných výrobků se společnost věnuje již dlouhé generace a ve světě si získala důvěru řady zákazníků. V její filozofii hraje důležitou roli důraz na trvalou udržitelnost. Proto je největším zpracovatelem BIO surovin na světě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Název a adresa výrobce
HiPP Czech s.r.o. Pekařská 628/14, Praha 5 15500, Česká republika
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 255 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 255 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Ovocná šťáva* 59 % (jablečná šťáva* z koncentrátu, šťáva*z červeného hroznového vína nízké kyselosti, jablečná šťáva* z koncentrátu nízké kyselosti, aroniová šťáva*z koncentrátu), voda, vitamín C (kys. L-askorbová), síran železnatý. * z ekologického zemědělství. Podíl ovocné složky min. 59%. Na 100 ml připadá <0,02 g Sodíku; 0,9 mg (15%**) Železa, 10 mg Vitamínu C. ** %referenční hodnota příjmu

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 126 kJ
Energetická hodnota 30 kcal
Tuky 0.2 g
Sacharidy 6.9 g
Z toho cukry 6.6 g
Bílkoviny 0.1 g
Sůl 0.05 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042729