0
K pokladně

Akinu CRUNCHIES TRIO MIX pro kočky

50 g
Běžná cena
25,90 Kč 518,00 Kč/kg

Značka: Akinu

Země původu:
Německo
Popis produktu

Pamlsek vhodný pro odměňování všech druhů koček.

Akinu Crunchies - TRIO MIX - Křupinky se třemi různými příchutěmi (hovězí, krůtí, kuřecí). Tento pamlsek je vhodný, pokud chcete kočičku pravidelně odměňovat třeba za to, že se přišla pomazlit. Zkuste ji překvapit jedním pytlíčkem, ve kterém nalezne 3 příchutě a 3 různé tvary pamlsků. Pravidelným chroupáním těchto pamlsků si kočka přirozeným způsobem krásně vyčistí zuby.

Krmný návod: Podávejte jako pochoutku za odměnu vedle běžné denní krmné dávky kompletního krmiva. Zohledněte momentální kondici kočky, teplotu prostředí, pohybovou aktivitu a zdravotní stav. Zajistěte zvířeti vždy přístup k čerstvé pitné vodě. Není určeno pro lidskou spotřebu. Určeno pro zvířata v zájmovém chovu.

Hmotnost kočky / Denní dávka:
2 kg / 8 ks
4 kg / 12 ks
6 kg / 16 ks

Skladovací podmínky
Skladujte v originálním balení v suchu a chladu. Po otevření opět pečlivě uzavřete a co nejdříve spotřebujte.
Název a adresa výrobce
Akinu CZ s.r.o., Mělnická 338, 277 01 Dolní Beřkovice, Česká republika
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Obiloviny, maso a živočišné produkty (z toho 6 % hovězí (červeno-hnědé granule), 4 % krůtí (tmavě hnědé granule), 4 % kuřecí (světle hnědé granule)), bílkovinné extrakty, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu, kvasnice, minerální látky.

Analytické složky:
hrubý protein 30 %
hrubý tuk 18 %
hrubý popel 6 %
hrubá vláknina 2,5 %

Doplňkové látky v 1 kg:
vitamin A 12 000 IU*
vitamin D3 840 IU*
vitamin E 120 mg
*IU = mezinárodní jednotka

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1042474