0
K pokladně

Tchibo Cafissimo Espresso Intense

10 dávek
Běžná cena
129,90 Kč 12,99 Kč/dávka

Značka: Tchibo

Země původu:
Německo
Popis produktu

Objevte jedinečné espresso pro vášnivé požitkáře. Pokud máte rádi intenzivní espresso, potom určitě zvolte tuto kávu Espresso silné. Díky vylepšené receptuře Vám tato káva připraví maximální požitek pro všechny smysly. Espresso silné je komponováno po jihoitalském vzoru z kávových zrn Arabica a Robusta s garancí 70% podílu Tchibo Arabica. Káva je zušlechtěna šetrným odděleným pražením - díky němu se pražený karamelový tón rozvíjí v plný základ.

O dodavateli

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkových obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka a Davidoff Café.

 

 

Návod k přípravě
Určeno pro kávovary Tchibo Cafissimo.
Skladovací podmínky
Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.
Název a adresa výrobce
Tchibo Praha, spol. s. r. o., Želetavská 1449/9 140 00 Praha 4.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Mletá káva v kapslích, 70% Arabica, 30% Robusta.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004188