0
K pokladně

Tchibo Cafissimo Caffè Crema Rich Aroma

10 dávek
Běžná cena
129,90 Kč 12,99 Kč/dávka

Značka: Tchibo

Země původu:
Itálie
Popis produktu

Vychutnejte si plnou chuť kávy s jemnou sametovou pěnou. Káva Caffè Crema Rich Aroma s karamelovým tónem a plnou chutí se skvěle hodí k přípravě mléčných specialit, např. cappuccina nebo latte macchiato.

Rainforest Alliance

Rainforest Alliance se zasazuje za ekologické a šetrné využívání půdy a sociálně zodpovědné hospodaření s ohledem na životní prostředí. K tomu patří ochrana fauny i flóry a také přiměřené životní a pracovní podmínky pro lidi v místě pěstování kávy. Zakoupením produktů s certifikátem Rainforest Alliance tak můžete přispět ke zlepšení podmínek v zemích, kde se káva pěstuje.

O výrobci

Renomovaná značka kávy Tchibo se na trhu proslavila vysokou kvalitou svých výrobků. Byť začínala v roce 1949 jako německý zásilkový obchod s kávou, dnes je z ní mezinárodní společnost prodávající výrobky mnoha rozmanitých odvětví. Lahodné a s pečlivostí připravované kávy Tchibo se drží na prvních příčkách oblíbenosti v mnoha zemích světa včetně České republiky, kde pod ni spadají také značky Jihlavanka a Davidoff Café.

 

 

Skladovací podmínky
Uchovávejte v suchu při teplotě 5-20°C.
Název a adresa výrobce
Tchibo Praha, spol. s r.o., Želetavská 1449/9, 140 00 Praha 4
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená mletá káva, směs Arabica a Robusta.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004161