Získejte dopravu zdarma na 7 dní jako odměnu. Stačí objednat alespoň za 1 500 Kč s doručením do 3. 3. a od 4. 3. vám ji aktivujeme.

0
K pokladně

Authentic Vepřové koleno zadní

cca 1.4 kg
Běžná cena
174,86 Kč 124,90 Kč/kg

Značka: Authentic

Země původu:
Česká republika
Chov/Vykrmeno:
Česká republika
Poraženo:
Česká republika
Popis produktu

Poctivé vepřové koleno od českého řezníka z naší prémiové řady Authentic.

Nenechte se zmýlit, tato část vepřového sice klame zjevem, ale má překvapivě mnoho využití.  Jeho maso má výraznou chuť, která vynikne na grilu nebo při opékání v troubě – nejlépe s česnekem, hořčicí či v pivní marinádě.

TIP NA PŘÍPRAVU

Doporučujeme ho i milovníkům polévek, protože vývar přímo kypí masovou chutí. Příznivci tradičních zabijačkových dobrot z něj zas mohou připravit skvělý ovar – nejlépe podávaný s hořčicí a křenem.
ČESKÉ VEPŘOVÉ AUTHENTIC: KVALITA OD MISTRA ŘEZNÍKA

Národ pochoutek typu „vepřo knedlo zelo“ zaslouží vepřové nejvyšší kvality. Proto představujeme špičkové maso od mistra řezníka Jana Kozáka, které nově seženete pod naší prémiovou značkou Authentic – od všestranné plece po lahůdkovou panenku.

Maso pochází z prasat Agro Jesenice, které chovají v malé obci Radovesice. Zvířata jsou krmena směsmi pšenice, ječmene a sójového i vepřového šrotu a rostou až 168 dní.

 

 

Vyrobeno pro
Košík.cz, Evropská 11/2758, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česká republika
Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě 0-4°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 5 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Vepřové maso.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041894