0
K pokladně

Teekanne BIO Organics Sleep Dream 34g

20 ks
Běžná cena
84,90 Kč 4,25 Kč/ks

Značka: Teekanne

Země původu:
Evropská unie
Popis produktu

Jemný BIO bylinný čaj s meduňkou, mátou a květy levandule.

Nechte den pomalu vyprchávat až se následně ponoříte do sladkých snů díky večernímu čaji Sleep&Dream. Je čas snít. Někdy po náročném dni potřebujete odpočinek. Stačí sám sebe vypnout, a zapnout konvici na čaj. Během několika minut své kouzlo naplno rozvine meduňka a květy levandule. Hotovo - Váš čaj na večer je připravený. Pak se už nechte jen unášet krásnými sny. ORGANICS Sleep & Dream - jako načechraný polštář na dobrou noc.

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

O VÝROBCI
Známé čaje Teekanne přináší na trh německý rodinný podnik stejného jména. Ten patří mezi světovou špičku ve svém oboru a ročně vyrobí až 7,5 milionu čajových pytlíčků. Jde o jednu z nejstarších německých značek, které stále najdeme na pultech obchodů. Vznikla v roce 1882 v Drážďanech. Název Teekanne je německý výraz pro čajovou konvici.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě +5°C až +25°C.
Název a adresa výrobce
TEEKANNE, s.r.o., K Hájům 1233/2, 155 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Meduňka (40%), citrónová tráva, máta peprná (21%), lékořice, květ levandule (5%).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004132