Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

L'OR Papua New Guinea (kapsle pro Nespresso)

10 dávek
Běžná cena
119,90 Kč 11,99 Kč/dávka

Značka: L'OR

Země původu:
Francie
Popis produktu

Intenzita pražení 

Doporučení velikosti šálku

 

VÝRAZNÁ - OVOCNÁ - DECHBEROUCÍ

Dechberoucí vrchoviny Papuy – Nové Guiney jsou inspirací nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn sneodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují. Objevte skutečný kávový ráj  na zemi. 

Kompatibilní s kávovary Nespresso®. Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ.

Obrázek je ilustrativní.

Kapsle jsou vyrobené z hliníku.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Adresa dodavatele
Jacobs Douwe Egberts, Moulíkova 1b, Praha 5, 15074.
Skladovací podmínky
Skladujte v such upři teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

100% Arabika.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004059