0
K pokladně

Mylord Premium Porce z Aljašské tresky

600 g
Běžná cena
179,90 Kč 299,83 Kč/kg

Značka: Mylord Premium

Země původu:
Česká republika
Oblast odlovu:
FAO 61
Vyrobeno:
Česká republika
Latinský název
Theragra Chalcogramma
Druh
Aljašská treska
Popis produktu

Aljašská treska, jedna z nejchutnějších ryb, je přímo na lodi filetována a zamražena do bloku. Tímto nejlepším způsobem zpracování si ryba zachová svoji strukturu, chuť a výživové hodnoty. V naší výrobě jsou tyto bloky následně za stále zmraženého stavu nařezány na jednotlivé porce.

Porce z aljašské tresky představují tu nejrychlejší zdravou večeři. Stačí ve zmrazeném stavu dát na několik minut na středně rozehřátou pánev nebo do trouby a servírovat společně se zeleninou.

Aljašská treska je volně žijící ryba lovená v ledových vodách severního Tichého oceánu. Je jednou z nejhojnějších a nejvíce udržitelných mořských ryb na světe. Přísný systém kvót na výlov udržuje populaci Aljašské tresky v dostatečném stavu, aby se další generace mohli nadále obnovovat. Ledová voda dodává sněhově-bílému masu jeho texturu, vzhled a chuť.

O dodavateli

Firma Euro Frigo Praha byla založena v roce 1991. Od svého počátku jsme patřili do německé skupiny Flamingo Fisch, jednoho z největších rybářů a dodavatelů kvalitní rybí suroviny.  Zakládáme si na tom, že většina naší produkce pochází z té nejkvalitnější, na moři zamražené suroviny. Dovážíme tak tu nejkvalitnější rybu. Jsme hrdí na to, že jsme partnerem všech na českém a slovenském trhu aktivních potravinářských maloobchodních řetězců. Náš zákazník nás tak najde téměř na každém rohu. Naším posláním a cílem je dodávat do tržní sítě a do gastronomie jen rybí výrobky v té nejvyšší kvalitě – tedy především zmrazené přímo na moři.  Záleží nám na tom, abychom to, co děláme dnes, mohli dělat po další generace. Proto se více a více zaměřujeme na prodej udržitelné rybí suroviny, která obsahuje certifikace MSC a ASC. V roce 2022 bude více než 70% naší celkové produkce pocházet ze zdrojů udržitelného rybolovu. 

Způsob produkce
Odloveno na moři
Kategorie lovného zařízení
Vlečné sítě
Adresa dodavatele
EURO FRIGO Praha , spol. s r.o., OVČÍ HÁJEK 2355/68, PRAHA 5, 158 00
Skladovací podmínky
skladujte při -18C
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 320 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 320 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

ALJAŠSKÁ TRESKA porce.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 314 kJ
Energetická hodnota 75 kcal
Tuky 0.8 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.13 g
Sacharidy 0 g
Z toho cukry 0 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 16.5 g
Sůl 0 g

Alergeny

Ryby Ano

Popis ryb

Vyrobeno v Česká republika
Způsob použití
Způsob produkce Odloveno na moři
Oblast odlovu FAO 61
Kategorie lovného zařízení Vlečné sítě

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1041005