Milí zákazníci, během noci 27.5.2024 v čase 2:00 - 3:00 může dojít k omezení funkčnosti webu a aplikace. Moc se omlouváme za případné komplikace.

0
K pokladně

L'OR Espresso Onyx zrnková káva

500 g
Běžná cena
339,90 Kč 679,80 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Polsko
Popis produktu
 

KOŘENĚNÁ - INTENZIVNÍ- KOMPLEXNÍ 

Tmavé a tajemné noční nebe osvětlují hvězdy. Podobně působí i kořeněné pepřové jiskry ve směsi Onyx. Dokážou krásně rozsvítit tmavě praženou robustu. Komplexní kořenitá směs, s dřevitými tóny a nádechem muškátového oříšku a zázvoru. Připomíná exotické prostředí asijských měst v hloubi noci: majestátně chaotická, působící na všechny smysly. Krémovitý dozvuk se vlní na jazyku tam zase zpět. Zapamatujete si každý šálek a vychutnáte si ho až do poslední kapky.

Směs je dílem kávových mistrů L’OR

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. - French press, Moka konvička, filtr.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 312 dní

Aktuálně evidovaná trvanlivost produktu: 312 dní

Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Směs arabiky a robusty ( s převahou robusty).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004056