0
K pokladně

Pickwick Zelený čaj variace 30g

20 ks
Akční cena 31,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
47,90 Kč 2,40 Kč/ks

Značka: Pickwick

Země původu:
Polsko
Popis produktu

Užijte si variace zelených čajů s ovocem. Ochutnejte novou kombinaci zeleného čaje s kokosem.

Balení obsahuje 20 jednotlivě balených sáčků.

5 x Zelený čaj aromatizovaný s brusinkou
5 x Zelený čaj aromatizovaný s kokosem
5 x Zelený čaj aromatizovaný s jahodou a citronovou trávou
5 x Zelený čaj aromatizovaný ovoněný jasmínem s mangem

O výrobci

Vytříbené čaje Pickwick mají přes svůj typicky anglický název původ v Holandsku. Jsou spojeny s neméně známou značkou kávy Douwe Egberts, kterou založili manželé Egbert Douwes a Akke Thijsses v roce 1753. Aby svým čajům dodali tu pravou anglickou eleganci, zvolili pro ně jméno Pickwick, podle klasického anglického díla Kronika Pickwickova klubu od Charlese Dickense. Dnes se jejich čaje prodávají v šesti evropských zemích, včetně Česka a Slovenska.

Značce Pickwick záleží na kvalitě čajů, ale stejně tak i na lidech a prostředí, ze kterého čaje pochází. Jsou proto hrdým nositelem označení UTZ Certified, které spotřebiteli zaručuje, že čaje byly vypěstovány v souladu a rozvoji s životním prostředí a zajištěním lepších životních a pracovních podmínek pro lidi, kteří čaj pěstují.

Při pěstování a výrobě čajů Pickwick je omezováno používání pesticidů, snížují se a používají obaly, které jsou více přátelské k životnímu prostředí, a díky efektivní logistice je snižováno množství emisí CO2 při dopravě.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu.
Název a adresa výrobce
Douwe Egberts Retail Czech Republic, Moulíkova 3286/1b, 150 00 Praha 5
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Zelený čaj aromatizovaný s brusinkou: zelený čaj, aroma, kousky brusinek (0,8%). Zelený čaj aromatizovaný s kokosem : zelený čaj, přírodní aroma, kokosové chipsy (2%).Zelený čaj aromatizovaný s jahodou a citronovou trávou: zelený čaj, citronová tráva (10%), přírodní aroma, zelený rooibos, kousky jahod (1%). Zelený čaj aromatizovaný ovoněný jasmínem s mangem: Zelený čaj, zelený čaj ovoněný jasmínem(30%), přírodní aroma, kousky manga(1%).

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004055