0
K pokladně

Tassimo Jacobs Cappuccino Classico kapsle (8+8 ks)

8 dávek
Akční cena 134,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
169,90 Kč 21,24 Kč/dávka

Značka: Tassimo

Země původu:
Německo
Popis produktu

Vyvážené Cappuccino s komplexní paletou chutí přináší příjemnou kávovou chuť s jemnou hořkostí, která vás dokonale naladí.

TASSIMO

Kapsle pro přístroje TASSIMO nesou označení T DISC. Díky nim si můžete připravit celou řadu atraktivních horkých nápojů, stačí pouze stisknout jediné tlačítko. 

Paleta chutí je nekonečná, ať už toužíte po krémovém latte, delikátním cappuccinu, silném espressu nebo vás láká černá káva, díky TASSIMO si připravíte svůj oblíbený nápoj stisknutím jediného tlačítka.
Technologie čárových kódů INTELLIBREW ™ automaticky nastaví přesnou dobu vaření, teplotu a množství vody. Vychutnejte si šálek horkého nápoje kdykoliv u vás doma.

Kapsle pro mléčné nápoje TASSIMO obsahují tekuté mléko, díky čemuž připravíte vaše oblíbené cappuccino nebo Latte Macchiato, která se pyšní krásnou krémovou pěnou.

Skladovací podmínky
Skladujte na suchém a tmavém místě.
Název a adresa výrobce
JACOBS DOUWE EGBERTS, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam, The Netherlands   
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Káva pražená mletá, ultrafiltrovaný koncentrát mléka z plnotučného mléka 76 %, cukr 14 %, jedlá sůl, regulátor kyselosti E339 - fosforečnany sodné.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 105 kJ
Energetická hodnota 25 kcal
Tuky 1.3 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0.9 g
Sacharidy 2.2 g
Z toho cukry 2.2 g
Bílkoviny 1.1 g
Sůl 0.1 g

Alergeny

Mléko Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004041