0
K pokladně

L'OR Absolut Crema, zrnková káva

500 g
Akční cena 249,90 Kč
od 3 ks
279,90 Kč
od 2 ks
Běžná cena
349,00 Kč 698,00 Kč/kg

Značka: L'OR

Země původu:
Belgie
Popis produktu

HLADKÁ - UKLIDŇUJÍCÍ - KOŘENĚNÁ 

Kdo by odolal kombinaci pečeného koření a jemné sametovosti? Dotýká se smyslů pohodou a vřelostí, po níž všichni toužíme. Lehký nádech citronového koláče dodává směsi jiskru a krásně se prolíná s kořeněnými tóny Classique. Směs z dílny kávových mistrů L’OR vás přenese do oblíbené pekárny: teplo od pece, ořechové a obilné aroma čerstvě upečeného pečiva. Některé je s marcipánem, jiné se zeleným či žlutým ovocem. Hnědožluté stíny podzimu všemu dodávají jemnou eleganci.
 
Středně pražená směs pro chvíle pohody; nekomplikovaná, můžete si ji vychutnávat donekonečna. Vytváří širokou paletu chutí s dokonalou sametovostí.
 
Směs je dílem kávových mistrů L’OR.

Použití

Vhodné pro použití v automatických kávovarech a dalších kávových přístrojích. - French press, Moka konvička, filtr.

O značce

Umění tvořit spočívá, pro kávové mistry L'OR, v objevování světa krásy a jedinečnosti, aby dali vzniknout mistrovskému dílu, a vy se tak mohli oddat dokonalým chutím a bohatému aroma. Každý šálek prémiové kávy L'OR nabízí jedinečný chuťový zážitek a smyslné potěšení. Ať už preferujete přípravu kávy v automatickém kávovaru, frenchpressu nebo Nespresso kávovaru, L'OR má to pravé řešení právě pro Vás.

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu při teplotě 5-20°C.
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Pražená zrnková káva.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1004037