0
K pokladně

Tuňák žlutoploutvý Sashimi AA steak

cca 250 g
Běžná cena
304,75 Kč 1 219,00 Kč/kg
Země původu:
Maledivy
Popis produktu

Nejvyšší kvalita tuňáka pro všechny milovníky (nejen) japonského jídla. Porcujeme a balíme ho až na vaši objednávku v den doručení pro zachování maximální čerstvosti.

Jeho jemná chuť se vám rozplyne na jazyku. Ať už toužíte po poke bowl, sushi večeru, šťavnatém grilovaném steaku nebo netradičním tataráku, tento prvotřídní šťavnatý tuňák splní vaše očekávání. Chutí připomíná telecí obohacené o nenápadně slanou chuť moře s jemně ořechovým aroma.

Receptový tip

Steak z tuňáka nikdy neupravujte tepelně dlouho, jinak maso vyschne a zešedne. Vysoké teplotě ho vystavíme cca jen na 30 vteřin z každé strany, potom teplotu ztlumíme a doděláme tak, aby maso zůstalo uprostřed šťavnaté a růžové. Doporučujeme vyzkoušet náš recept na tuňáka s grilovanou zeleninou.

 

MAKRO: záruka čerstvých ryb až k vám domů

Věděli jste že v MAKRO jsou ryby na skladě už od 48 hodin po výlovu? Platí to i pro mořské ryby, které do Česka putují z přímořských zemí.

Cestují přikryté ledem za optimálních podmínek a hned druhé ráno dorazí do logistického centra, kde je kontrolují zkušení inspektoři podle přísných standardů. Zkoumají teplotu, pevnost, vzhled, vůni a spoustu dalších kritérií, a teprve potom ryby pustí do obchodů.

Právě díky tomu máte záruku, že se k vám tyto ryby dostanou výhradně čerstvé a v nejvyšší kvalitě, která zalahodí oku i chuťovým pohárkům. Přesvědčte se sami a naservírujte si rybu svého srdce – nikdy to nebylo jednodušší. 

 

 

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0°C do 2°C
Název a adresa výrobce
OPEN SEAS BV, P.O. Box 92, 5080 AB HILVARENBEEK, NETHERLANDS (NL) HOLANDSKO
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

Tuňák žlutoploutvý (Thunnus albacares).
Uloveno v moři. FAO 57, FAO 51 Indický oceán.
Lovné zařízení: Háčky a šňůry.
Kalibr: 210-300g

Alergeny

Ryby Ano

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040544