0
K pokladně

Metro Chef Chilli Papričky celé

60 g

Nakupte více za méně

Běžná cena
84,90 Kč 1 415,00 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Malawi
Popis produktu

Celé čili papričky se mohou využít při vaření v celku, aby dodali vašemu jídlu pořádný říz, nebo nakrájet a nadrtit a použít jako koření na výsledný produkt.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu v dobře uzavřené nádobě
Název a adresa výrobce
Johann Kotányi,spol. s r.o., BUDĚJOVICKÁ 1550/15A, PRAHA 4, 140 00
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení

chilli papričky MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Vejce a výrobky z nich,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Celer a výrobky z něj,Hořčice a výrobky z ní

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040168