0
K pokladně

Metro Chef Kapusta růžičková 24-30

2.5 kg
Běžná cena
189,90 Kč 75,96 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Belgie
Popis produktu

Správnou úpravou můžeme růžičkovou kapustou obohatit nejedno hlavní jídlo, či salát. Kapusta se dá péct, vařit, dusit i smažit. Po tepelné úpravě získává lehce nasládlou chuť, je plná živin a měla by mít pravidelné zastoupení v každém zdravém jídelníčku. 

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě -18 °C nebo nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Návod k přípravě: Hluboce zmrazenou kapustu vložte do vroucí vody, přidejte špetku soli a vařte po dobu přibližně 8 - 10 minut.
Název a adresa výrobce
METRO INTERNATIONAL SUPPLY GmbH, SCHLUETERSTRASSE 1, DUESSELDORF, 40235
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Růžičková kapusta, blanšírovaná.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 162 kJ
Energetická hodnota 39 kcal
Sacharidy 3.4 g
Z toho cukry 3.1 g
Bílkoviny 3 g
Sůl 0.01 g

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1040022