0
K pokladně

Metro Chef Párky vídeňské mini (80% masa)

cca 1 kg
Běžná cena
214,90 Kč 214,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Tradiční jemné, lahůdkové párky. Lahodná uzeninová pochoutka, ať už samostatná s pečivem, nebo jako součást většího jídla. Malé provedení párků je vhodné pro servírování na oslavy a večírky.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 °C až +5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin
Název a adresa výrobce
PRANTL Masný průmysl s.r.o., HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 46, ŽIROVNICE, 394 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
Vepřové maso 75 %, pitná voda, hovězí maso 5%, škrob, dusitanová solicí směs (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), kořenící přípravek (koření v různém poměru, stabilizátory: trifosforečnany, difosforečnany, cukr, látka zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný, aroma, antioxidant: kyselina L-askorbová, barvivo: kyselina karmínová), jedlé skopové střevo.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1109 kJ
Energetická hodnota 264 kcal
Tuky 23 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 9.2 g
Sacharidy 2.2 g
Z toho cukry 0.4 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 2.5 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 80 - 89%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039939