0
K pokladně

Metro Chef Párky debrecínské mini (80% masa)

cca 1 kg
Běžná cena
214,90 Kč 214,90 Kč/kg

Značka: Metro Chef

Země původu:
Česká republika
Popis produktu

Lahůdková uzenina původem z maďarského města Debrecín, odkud má nejen název, ale také typickou kořeněnou chuť, obohacenou o papriku a česnek. Naporcované do mini párečků se skvěle hodí na oslavy a rauty.

 

Vařte jako šéfkuchař s privátní značkou Metro Chef.

Metro Chef je hlavní vlajkovou lodí privátních značek společnosti makro v potravinách. Pod tímto označením najdete kvalitní produkty, které uspokojí vaše náročné gurmánské potřeby a jsou ideální volbou pro všechny, kteří sdílejí nadšení pro vaření z kvalitních surovin.

Tato značka klade důraz na všechny potřebné certifikace výrobků a jejich dodavatelů, dodržování vysokých kvalitativních standardů a v neposlední řadě také na udržitelnost životního prostředí.

Sortimentní řada se pravidelně rozšiřuje o nové trendy výrobky, které stojí za vyzkoušení.

Skladovací podmínky
Skladujte při teplotě od 0 °C až +5 °C. Po otevření spotřebujte do 48 hodin
Název a adresa výrobce
PRANTL Masný průmysl s.r.o., HAVLÍČKOVO NÁMĚSTÍ 46, ŽIROVNICE, 394 68
Složení, alergeny a nutriční hodnoty
Složení
vepřové maso 75 %, pitná voda, hovězí maso 5 %, dusitanová solicí směs (jedlá sůl, konzervant: dusitan sodný), kořenící přípravek (koření v různém poměru, stabilizátory: trifosforečnany, cukr, antioxidant: kyselina L-askorbová, paprikový extrakt), škrob, jedlé skopové střevo.

Výživové hodnoty (na 100 g)

Energetická hodnota 1178 kJ
Energetická hodnota 281 kcal
Tuky 25 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 10 g
Sacharidy 1.9 g
Z toho cukry 0.4 g
Bílkoviny 13 g
Sůl 2.5 g

Charakteristika

Celkový obsah masa 80 - 89%

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

1039938